Banzaj.pl   »   Różności   »   Wokes - spodnie dla zwolenników ideologii gender. Nowy skecz SNL

Różności

rss

Wokes - spodnie dla zwolenników ideologii gender. Nowy skecz SNL

2017.10.01//  J. Kruczek
Saturday Night Live potrafi wykpić wszystko i to w bardzo ciekawy sposób. Ostatnio oberwało się ideologii gender usilnie wciskającej nam, że nie powinniśmy się różnić.

Właśnie na zacieraniu różnic skupili się scenarzyści programu. I tak pokazali spodnie idealne dla osób nie chcących się identyfikować z czymkolwiek. Wokes mają kształt dla każdego, czyli dla nikogo. Ich kolor nie zwraca na siebie uwagę, a wręcz odpycha. Kieszeni nie ma bo nikt nie będzie nikomu mówił, że ma mieć kieszenie.
Wokes
Wokes Wokes
Wokes

Wokes idealnie obrazują paranoję pewnych ideologii. Oczywiście całość jest nakręcona z przymrużeniem oka i powinna być traktowana w formie skeczu jakim jest. Choć pewnie znajda sie osoby, którym dźwignie się ciśnienie. Bo przecież humor jest ostatnio wrogiem postępu.
Wokes
Wokes
Wokes

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Gitarowe wersje utworów z serialiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wokes - spodnie dla zwolenników ideologii gender. Nowy skecz SNL

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Wokes - spodnie dla zwolenników ideologii gender. Nowy skecz SNL