Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Wypadek w Katowicach - policjant winny śmierci dwóch osób?

Aktualności

rss

Wypadek w Katowicach - policjant winny śmierci dwóch osób?

2011.02.13//  D. Pęgiel
Dwie osoby poniosły śmierć i dwie zostały poważnie ranne w wyniku czołowego zderzenia opla i hondy, które miało miejsce w niedzielę nad ranem w Katowicach. Według wstępnych ustaleń sprawcą tragedii mógł być nietrzeźwy funkcjonariusz policji, który uciekł z miejsca wypadku.

Rzecznik katowickiej policji Jacek Pytel oznajmił, że jeden z samochodów jest własnością żony policjanta, a sam funkcjonariusz krótko po wypadku trafił do szpitala. W tej sprawie jest jeszcze wiele pytań, na które odpowiedź da prowadzone postępowanie. Dopóki się nie zakończy, mogę jedynie powiedzieć, że udział policjanta w tym zdarzeniu jest wyjaśniany.
policja Nietrzeźwy policjant...
policja ...może odpowiadać...
policja za śmiertelny wypadek w Katowicach

Niedługo po wypadku policjant trafił do szpitala z powodu bólu kręgosłupa – prawdopodobnie nie doznał poważnych obrażeń. Po przeprowadzonym badaniu trzeźwości okazało się, że funkcjonariusz jednego z katowickich komisariatów ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

W wypadku zginęło małżeństwo podróżujące oplem – 49-letni mężczyzna i 46-letnia kobieta. Dwie inne osoby zostały poważnie ranne, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do zdarzenia doszło przy ulicy Bytkowskiej, w pobliżu katowickiej dzielnicy Józefowiec.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: wprost.pl; PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wypadek w Katowicach - policjant winny śmierci dwóch osób?

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Wypadek w Katowicach - policjant winny śmierci dwóch osób?