Banzaj.pl   »   Różności   »   Wypadki na pokazach lotniczych. Tragiczne finały podniebnych popisów

Różności

rss

Wypadki na pokazach lotniczych. Tragiczne finały podniebnych popisów

2018.08.24//  J. Kruczek
Pokazy lotnicze są okazją do podziwiania najwspanialszych maszyn latających oraz utalentowanych lotników. Na takich imprezach możemy zobaczyć, jak piloci wywijają niesamowite ewolucje bawiąc zgromadzone tłumy. Niestety nie zawsze wszystko idzie tak, jak trzeba.
Powyższym materiał ukazuje jedne z najtragiczniejszych wypadków w czasie pokazów lotniczych. Autor nagrania zebrał dziesięć takich katastrof, w których piloci nie mieli szans na uniknięcie tragedii. Lotnicze ewolucje wiążą się z ryzykiem i niestety czasami cena jest najwyższa.
Katastrofy na pokazach
Katastrofy na pokazach Katastrofy na pokazach
Katastrofy na pokazach

Takie wypadki się zdarzają, ale na szczęście odważnych lotników nie brakuje. A są oni potrzebni nie tylko dla uciechy tłumów. To właśnie Ci szaleńcy sprawiają, że maszyny są ciągle rozwijane, a to przekłada się na ogólne bezpieczeństwo.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Super tata łapie lecący parasolWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wypadki na pokazach lotniczych. Tragiczne finały podniebnych popisów

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Wypadki na pokazach lotniczych. Tragiczne finały podniebnych popisów