Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Z kolonii karnej na środek oceanu

Aktualności

rss

Z kolonii karnej na środek oceanu

2011.11.26//  D. Pęgiel
Sześciu zbiegów z kolonii karnej na Wyspach Marii wypłynęło na ocean. Dokonali tego na zrobionej z pustych bidonów i desek tratwie. Gdy udało im się pokonać 90 kilometrów, zostali odnalezieni przez rybaków. Uciekinierzy podawali się za rozbitków - czytamy na portalu Telegraph.co.uk.
Z ogłoszonego w piątek komunikatu policji wynika, że na rzekomych rozbitków natknęła się w czwartek na Pacyfiku, w pobliżu wyspy Corbetena, jednostka meksykańskiej marynarki wojennej. Wojskowi zostali poinformowani o miejscu pobytu uciekinierów przez rybaków.
Islas Marias
Islas Marias Islas Marias
Islas Marias

Po udzieleniu im pierwszej pomocy medycznej okazało się, że to więźniowie z federalnej kolonii karnej o złagodzonym reżimie na archipelagu Wysp Marii (Islas Marias). Powstała ona w 1905 roku; znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od liczącego 160 000 mieszkańców licznie odwiedzanego przez turystów Puerto Vallarta na wwybrzeżu stanu Jalisco.
Przeczytaj także: Więzienie w Meksyku - prostytutki, narkotyki i walki kogutów » Skazani wraz z rodzinami mieszkają w tej kolonii w niewielkich domach. Archipelag składa się z czterech wysp. Największa z nich - Maria Madre - jest zamieszkana.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: telegraph.co.uk


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Z kolonii karnej na środek oceanu

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Z kolonii karnej na środek oceanu