Banzaj.pl   »   Różności   »   Zaginiona Chinka żyła 10 lat w kafejce internetowej

Różności

rss

Zaginiona Chinka żyła 10 lat w kafejce internetowej

2015.11.26//  J. Kruczek
Zaginione dzieci niestety zbyt często się nie odnajdują, co jest tragedią dla całych rodzin. Czasem jednak po wielu latach rodzina odnajduje dziecko i ma to na ogół miejsce w dość niezwykłych okolicznościach.
Taki przypadek miał ostatnio miejsce w Chinach, gdzie po 10 latach odnalazła się dziewczynka Xiao Yun. Właściwie to już 24-letnia kobieta została odnaleziona w kafejce internetowej podczas rutynowej kontroli. Kobieta wzbudziła podejrzenia policjantów i po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że posługuje się fałszywym dowodem tożsamości.
Życie w kafejce internetowej
Życie w kafejce internetowej Życie w kafejce internetowej
Życie w kafejce internetowej

Śledztwo wykazało, że młoda kobieta jest zaginioną przed dziesięcioma laty dziewczynką. Jak się okazało Xiao Yun uciekła z domu po burzliwej awanturze z rodzicami. Jako, że była miłośniczką gier to zaczęła spędzać czas w kafejkach internetowych. W takich miejscach też zarabiała na życie jako kasjerka. Za dnia pracowała w nocy grała. Szczęśliwie cała sytuacja znalazła pomyślny finał i dziewczyna jest już z rodziną. Zapytacie jednak jak to możliwe, że kobieta przeżyła 10 lat mieszkając w kafejce internetowej?
Życie w kafejce internetowej
Życie w kafejce internetowej Życie w kafejce internetowej
Życie w kafejce internetowej

W Chinach, Japonii i innych krajach azjatyckich kafejki internetowe są nadal bardzo popularne. Nie tylko ze względu na granie. Przede wszystkim wiele z nich oferuje całkowicie oddzielone pomieszczenia dla każdego użytkownika. Co więcej można z nich korzystać całą dobę. W efekcie są tańsze niż wynajem mieszkań w dużych miastach.

Dlatego właśnie wielu Azjatów pracujących w dużych miastach decyduje się na mieszkanie w kafejkach. W nich śpią, jedzą i spędzają większość dnia. Nikogo taki stan rzeczy nie dziwi. Dlatego też policja często odwiedza kafejki w poszukiwaniu osób zaginionych. O życiu w japońskich kafejkach internetowych opowiada mini dokument widoczny powyżej.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zaginiona Chinka żyła 10 lat w kafejce internetowej

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Zaginiona Chinka żyła 10 lat w kafejce internetowej