Banzaj.pl   »   Różności   »   Zapalniczka w formie aluminiowego okręgu. Jak stworzyć taki gadżet?

Różności

rss

Zapalniczka w formie aluminiowego okręgu. Jak stworzyć taki gadżet?

2017.11.15//  J. Kruczek
Zapalniczki przyjmują najróżniejsze formy, które czasem zwiększają ich praktyczną stronę, a czasem wyglądają po prostu stylowo. W sieci znalazł się materiał, na którym pewien majsterkowicz wykonuje dość osobliwą zapalniczkę.

A mianowicie przybrała ona formę małej obręczy dającej efekt zapalania bez paliwa. Pomysł na stworzenie gadżetu był naprawdę oryginalny, a efekt jest wręcz fenomenalny. Autor pokazał krok po kroku, jak stworzyć taką zapalniczkę. Proces nie jest łatwy i wymaga umiejętności korzystania z tokarki. No i oczywiście posiadania takiego narzędzia.
Okrągła zapalniczka
Okrągła zapalniczka Okrągła zapalniczka
Okrągła zapalniczka

Mimo to efekt jest wart wysiłków. Zapalniczka zamknięta w aluminiowym okręgu wygląda obłędnie. Z pewnością zrobi furorę na imprezach żargonem graczy doda punktów do stylu. Jeżeli macie dostęp do zaawansowanego sprzętu to może ten filmik Was natchnie do stworzenia podobnego gadżetu.
Okrągła zapalniczka
Okrągła zapalniczka
Okrągła zapalniczka

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kreatywna zemsta na złodziejach paczekWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zapalniczka w formie aluminiowego okręgu. Jak stworzyć taki gadżet?

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Zapalniczka w formie aluminiowego okręgu. Jak stworzyć taki gadżet?