Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Żartowniś sparaliżował pracę lotniska w Los Angeles

Aktualności

rss

Żartowniś sparaliżował pracę lotniska w Los Angeles

2013.10.18//  J. Kruczek
Tagi: USA Lotniska
Pracownik lotniska w Los Angeles postanowił wykręcić żart pasażerom i kolegom z pracy. Teraz mężczyznę czeka proces i możliwa kara nawet sześciu lat więzienia za podłożenie ładunków wybuchowych w miejscu publicznym.

28-latek pracujący w porcie lotniczym chciał nastraszyć kolegów i pasażerów. W tym celu napełnił dwie butelki suchym lodem i zalał wodą. Następnie ładunki podłożył w dwóch miejscach terminalu. Po pewnym czasie na skutek reakcji chemicznych obie butelki wybuchły. Oczywiście eksplozje nie były duże i narobiły jedynie huku. Tłumaczenia o chęci zrobienia żartu nie przekonały jednak policji i służb ochrony.
Żartowniś został natychmiast zatrzymany i przewieziony do aresztu. Sąd wyznaczył milion dolarów kaucji i oskarżył 28-latka o posiadanie i detonacje w miejscu publicznym ładunków wybuchowych. W efekcie głupiego żartu prace lotniska zostały sparaliżowane na parę godzin. Przeprowadzono ewakuację i częściowo wstrzymano ruch samolotów. Teraz dowcipniś przekona się, jak poważnie władze USA podchodzą do bezpieczeństwa na lotniskach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Brat pomaga siostrze grać w koszaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Żartowniś sparaliżował pracę lotniska w Los Angeles

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Żartowniś sparaliżował pracę lotniska w Los Angeles