Banzaj.pl   »   Różności   »   Zawieszenie Nauti-Craft dla łodzi motorowych. Rewolucja na morzu

Różności

rss

Zawieszenie Nauti-Craft dla łodzi motorowych. Rewolucja na morzu

2017.07.18//  J. Kruczek
Nauti-Craft jest firmą prowadzącą badania nad zawieszeniem dla łodzi motorowych. I w tym momencie pojawia się pytanie, po co? O ile zawieszenie w samochodach i pociągach jest sprawą oczywista o tyle w łodzi zdaje się być raczej zbędne.

Okazuje się jednak, że hydrauliczne zawieszenie opracowane przez Nauti-Craft spisuje się naprawdę dobrze. Łódź motorowa z zawieszeniem jest znacznie stabilniejsza na wodzie. Skomplikowany system pozwala na utrzymywanie stabilnej pozycji kadłuba.
Nauti-Craft
Nauti-Craft Nauti-Craft
Nauti-Craft

Zarówno podczas nagłych skrętów, jak i w czasie przecinania fal system pracuje perfekcyjnie. Takie rozwiązanie nie tylko zapewnia większy komfort dla pasażerów, ale też poprawia bezpieczeństwo i zwrotność łodzi. Być może niedługo takie łodzie staną się częstym widokiem na wodzie.
Nauti-Craft
Nauti-Craft
Nauti-Craft

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
All Star na 100-letnich organachWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zawieszenie Nauti-Craft dla łodzi motorowych. Rewolucja na morzu

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Zawieszenie Nauti-Craft dla łodzi motorowych. Rewolucja na morzu