Banzaj.pl   »   Różności   »   Zawody w cięciu nożem jedną ręką - odjechany turniej w Tajlandii

Różności

rss

Zawody w cięciu nożem jedną ręką - odjechany turniej w Tajlandii

2017.06.30//  J. Kruczek
Ludzie potrafią zrobić sport z niemal każdej czynności. Na przykład można zrobić zawody w posługiwaniu się nożem kuchennym. Tutaj każdy pomyśli o krojeniu warzyw czy obróbce mięsa. W Tajlandii znaleźli inny sposób na posługiwanie się nożem.
Na powyższym filmie możecie zobaczyć zawody w cięciu nożem jedną ręką. I nie polegają one na rozdrabnianiu warzyw. Zamiast tego uczestnicy musza zaprezentować swoje bardzo ostre noże, a następnie jedną ręką ciąć różne przedmioty. Deski, liny, butelki czy słomki. Na torze przeszkód nożownika znajduje się kilka pomysłowych elementów do ciachania.
Zawody w cięciu
Zawody w cięciu Zawody w cięciu
Zawody w cięciu

W tych zawodach liczy się wiele rzeczy. Trzeba dobrze wytrenować różne cięcia. To wbrew pozorom nie jest łatwą sprawą. A nie byłoby możliwe gdyby nie odpowiednio przygotowany nóż. Narzędzie musi być niesamowicie ostre, aby podołać wszystkim przeszkodom.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zawody w cięciu nożem jedną ręką - odjechany turniej w Tajlandii

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Zawody w cięciu nożem jedną ręką - odjechany turniej w Tajlandii