Banzaj.pl   »   Różności   »   Zderzenie kontenerowców w pakistańskim porcie. Tak się topi grubą kasę

Różności

rss

Zderzenie kontenerowców w pakistańskim porcie. Tak się topi grubą kasę

2018.03.20//  J. Kruczek
Organizacja pracy w porcie towarowym wymaga niesamowitej precyzji. Każdy ruch musi być doskonale przemyślany, a najmniejsze odchyły od planów bądź drobne błędy człowieka mogą się przerodzić w prawdziwą katastrofę.
Kilka dni temu w porcie miasta Karaczi doszło do fatalnego w skutkach wypadku. Cumujący do nabrzeża kontenerowiec uderzył w druga taką jednostkę. Obie były załadowane kontenerami, a to oznacza, że spora ich ilość zmieniła położenie z pokładu statku na dno basenu portowego. Całe zdarzenie udało się zarejestrować na wideo.
Zderzenie kontenerowców
Zderzenie kontenerowców Zderzenie kontenerowców
Zderzenie kontenerowców

Możemy zobaczyć, jak statki w siebie uderzają. Kontenery po kontakcie z impetem wpadają do wody i po chwili toną nabierając szybko wody. Straty na pewno były ogromne. Nie wiemy kto zawinił, ale z pewnością nikomu nie będzie finalnie do śmiechu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zderzenie kontenerowców w pakistańskim porcie. Tak się topi grubą kasę

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Zderzenie kontenerowców w pakistańskim porcie. Tak się topi grubą kasę