Banzaj.pl   »   Różności   »   5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku

Różności

rss

5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku

2011.09.27//  A. Hoder
Każdy człowiek na świecie potrafi wymienić co najmniej jednego naprawdę złego faceta, który krwią zamordowanych przez siebie osób wpisał się na karty historii świata. Hitler, Stalin, Bin Laden... Zapominamy w tym wszystkim jednak o tym, że historia zna również przypadki złych kobiety, które delikatnie mówiąc nie posiadały instynktów macierzyńskich. Oto lista 5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku.
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku

5. Beverly Allitt, 1968 -
Beverly Gail Allit nazwana została przez media „aniołem śmierci” i nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę fakt jakich zbrodni się dopuściła. Jest jedną z najbardziej znanych seryjnych morderczyń w Wielkiej Brytanii. Pracowała jako pielęgniarka na oddziale dziecięcym i jest odpowiedzialna za zamordowanie czwórki dzieci i wyrządzenie poważnych szkód piątce innych, które znajdowały się pod jej opieką.
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku Beverly Allitt
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku

Swoje ofiary zabijała w sposób bardzo wyrafinowany. Wstrzykiwała im dużą dawkę potasu lub insuliny co powodowało zatrzymanie akcji serca. Zatrzymana została dzięki interwencji jednej z matek, notabene pielęgniarki, która przyłapała ją na gorącym uczynku. Została uznana winną spowodowania śmierci lub ciężkich obrażeń u dziewiątki małych pacjentów.

4. Myra Hindley, 1942 - 2002

Myra Hindley jest odpowiedzialna za szereg zabójstw i tortur na terenie miasta Manchester w połowie lat 60. Wraz ze swoim partnerem Ianem Brandy porywała, wykorzystała seksualnie, torturowała i w końcu mordowała. Takim torturom poddała, co najmniej trójkę dzieci poniżej 12 roku życia, jedno w wieku 16 lat i jedno w wieku 17 lat.
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku Myra Hindley
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku

Została schwytana przez własne niedopatrzenie. Nie wystarczyło jej to, że morduje, musiał jeszcze nagrywać swoje czyny, by odtwarzać potem to, co zrobiła. Jedna z takich taśm przez przypadek trafiła w ręce policji dzięki czemu udało się schwytać morderczynię. Nawet podczas procesu Hindley nie wyraziła skruchy i nie przeprosiła rodzin zabitych przez siebie dzieci.

3. Irma Grese, 1923 - 1945

Irma Grese nazywana Suką z Belsen lub Piękną Bestią była strażniczką w obozach koncentracyjnych Ravensbrück, Auschwitz i Bergen-Belsen. W 1943 roku w nagrodę za szczególny entuzjazm i poświęcenie wykonywanej pracy została przeniesiona do Auschwitz, gdzie otrzymała awans na Oberaufseherin - zastępczynię głównej nadzorczyni - obozu kobiecego w Brzezince.
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku Irma Grese
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku

Miała sprawować nadzór nas 30 - tysiącami żydowskich więźniarek. Jej obozowe zajecia nie ograniczały się jednak jedynie do pilnowania. Dręczenie podopiecznych, szczucia ich wytrenowanymi i głodzonymi psami to dla Imry był porządek dnia codziennego. Do tego dochodzą bardzo brutalne seksualne nadużycia, strzelanie do więźniów, bicie batem z ćwiekami itp. Irma Grese miała 22 lat i wrodzone złość i okrucieństwo. Zginęła przez powieszenie 13 grudnia 1945 roku w więzieniu w Hameln.

2. Ilse Koch, 1906 - 1967

Ilse Koch nazywana była Czarownicą z Buchenwaldu lub Suką z Buchenwaldu. Była żoną Karla Kocha, komendanta obozu koncentracyjnego w Buchenwaldzie oraz Majdanku. Ilse Koch imponowała władza absolutna jaką posiadła jej mąż nad więźniami obozów. Sama niejednokrotnie podpowiadał mężowi jakie tortury ma zastosować wobec niepokornych więźniów.
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku Ilse Koch
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku

Jej okrucieństwo nie podlega żadnej wątpliwości. Co jeszcze gorsze kolekcjonowała tatuaże, które własnoręcznie zdzierała z ciała zabitych przez siebie więźniów. Za swoje okrucieństwo została skazana na dożywotnie więzienie. Nie odbyła jednak pełnego wymiaru kary, ponieważ popełniła samobójstwo 1 września 1967 roku w więzieniu kobiecym w Aichach.

1. Katherine Knight, 1956 -

Katherine Knight to pierwsza obywatelka Australii, która została skazana na dożywotnie więzienie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Wyrok, który otrzymała jest jednak adekwatny do popełnionych przez nią czynów. Jest to kobieta (żyje do dnia dzisiejszego), którą charakteryzowało straszne okrucieństwo. 
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku Katherine Knight
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku

Dobitnie przekonał się o tym jej partner John Charles Thomas Prince, którego zamordowała dźgając go nożem aż 37 razy. Ale jakby tego było mało Katherine obrała go ze skóry, którą następnie powiesiła we framudze drzwi. Z jego głowy oraz pośladków przygotowała obiad, którym jak gdyby nigdy nic chciała nakarmić swoje dzieci. Jej plan jednak nie powiódł się, gdyż policjanci zatrzymali Katherine przed powrotem jej dzieci ze szkoły.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: http://wylukam.pl.hostingasp.pl/Notes.aspx?id=850c-ebb86bdebf6b


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   5 najbardziej zabójczych kobiet XX wieku