Banzaj.pl   »   Różności   »   Amerykanie przeciążyli sieć alarmową po awarii Facebooka

Różności

rss

Amerykanie przeciążyli sieć alarmową po awarii Facebooka

2014.08.03//  J. Kruczek
Jakiś czas temu w sieci furorę robił skecz przedstawiający świat po chwilowym wyłączeniu Facebooka. Wszystko wydawało się bardzo zabawne, ale chyba nikt nie wierzył, że wyłączenie serwisu społecznościowego może przynieść taką panikę.
A jednak w miniony piątek po południu w Kalifornii pojawiły się problemy z popularnym portalem. Część ludzi nie mogła się przez kilka godzin połączyć ze swoimi profilami. Cóż większość Polaków miałoby to gdzieś i zajęło się czymś innym. Ale nie Amerykanie. Poruszenie i poczucie odcięcia od świata i osamotnienia było tak wielkie, że mieszkańcy Los Angeles zablokowali linie alarmowe.
Facebook Awaria Facebooka...
Facebook ...doprowadziła Los Angeles...
Facebook ...na skraj katastrofy

Na numer 911 rozdzwoniły się telefony przeciążając sieć telefoniczną. W efekcie nikt z poważnym problemem nie mógł wezwać pomocy. Wszyscy bowiem dzwonili na policję spytać co się stało z Facebookiem. Sytuacja była na tyle poważna, że władze Los Angeles i departament policji informowały za pomocą innych mediów o sytuacji. A dokładniej o fakcie, że policja, pogotowie oraz straż pożarna nie mają żadnego wpływu na działanie portalu. Jak widać Amerykanie odcięci od internetu i serwisów społecznościowych najprawdopodobniej wymrą bezradni w domach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Amerykanie przeciążyli sieć alarmową po awarii Facebooka

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Ram 2500 Power Wagon został przedstawiony jako najbardziej uniwersalny i przyjazny kierowcy...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Amerykanie przeciążyli sieć alarmową po awarii Facebooka