Banzaj.pl   »   Różności   »   Bajkowe maskotki spuściły łomot agresywnemu kierowcy

Różności

rss

Bajkowe maskotki spuściły łomot agresywnemu kierowcy

2014.09.03//  J. Kruczek
Bójki na rosyjskich drogach nie są niczym nadzwyczajnym. W sieci znajdziemy tysiące filmów pokazujących nerwowych rosyjskich kierowców okładających się po gębach. Gwarantujemy jednak, że takiej bójki jak poniżej jeszcze nie widzieliście.
Wszystko zaczyna się od zatrzymania pasażerskiego busa przez kierowcę dostawczaka. Prawdopodobnie wcześniej się starli i kozak z dostawczego auta postanowił przyłożyć kierowcy busa więc ruszył w pościg. Ten zakończył się sukcesem i agresor ruszył do drzwi busa sypiąc zapewne mało kulturalne uwagi na temat kierowcy. Nie spodziewał się jednak, że w busie jedzie oddział bojówkarzy wyjętych wprost z kreskówek.
Agresywne maskotki Maskotki dały nauczkę...
Agresywne maskotki ...agresywnemu kierowcy...
Agresywne maskotki ...w mało bajkowy sposób

Z busa wysiadło czterech gości przebranych za pluszowe maskotki z bajek. Zamiast sypać dowcipami czy zaśpiewać piosenkę, bajkowe postacie spuściły łomot agresywnemu kierowcy. Trzeba przyznać, że taki widok nie należy do częstych. Ciekawe czy ciosy pluszowych bohaterów kreskówek bolały, jak zwykłe.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Współczesna kusza w serii testówWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bajkowe maskotki spuściły łomot agresywnemu kierowcy

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

  • Far Cry 5 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie pora przygotować komputery na nadejście...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Bajkowe maskotki spuściły łomot agresywnemu kierowcy