Banzaj.pl   »   Różności   »   Bycie panem domu też ma swoje zalety

Różności

rss

Bycie panem domu też ma swoje zalety

2012.07.02//  D. Kwiecień
Kiedyś było to nie do pomyślenia, ale dziś role często się odwracają i nikogo już nie dziwi, gdy kobieta nie jest panią domu, ale pracownicą wielkiej korporacji. Kto wtedy zajmuje się „czterema ścianami”? Otóż coraz częściej to mężczyzna decyduje się na podjęcie tego obowiązku i w ten sposób staje się panem domu. Chociaż niektórym macho to się nie spodoba, dziś przedstawiamy zalety takiej sytuacji.
Męskie życie - zalety bycia panem domu
Męskie życie - zalety bycia panem domu
Męskie życie - zalety bycia panem domu

Przede wszystkim Twoja kobieta będzie zachwycona. Podczas, gdy inni mężczyźni migają się od domowych obowiązków, nie potrafią obsłużyć pralki czy żelazka, a sprzątanie jest dla nich czarną magią – Ty masz perfekcyjnie opanowane te umiejętności. Koleżanki Twojej partnerki będą umierały z zazdrości i staniesz się obiektem najlepszych komplementów. To jeszcze bardziej wzmocni zachwyt nad Tobą i kobieta z pewnością wynagrodzi Ci wszystkie trudy.
Przeczytaj także: Powody, dla których powinieneś zacząć gotować »Ponadto nie musisz już dostosowywać swojego życia do ośmiogodzinnego trybu pracy. Omija Cię codzienne zakładanie garnituru, by następnie spocić się podczas stania w korku, gdy temperatura przekracza 30 stopni, a klimatyzacja nie daje rady. Możesz również zapomnieć o wezwaniach na dywanik szefa i użeraniu się z nierozgarniętymi współpracownikami. To wszystko masz już za sobą! Na dodatek po weekendzie nie będziesz odczuwał poniedziałkowej depresji, co przytrafia się wszystkim innym.
Męskie życie - zalety bycia panem domu
Męskie życie - zalety bycia panem domu
Męskie życie - zalety bycia panem domu

Bycie panem domu nie oznacza, że nie możesz już zarabiać pieniędzy. W Polsce coraz popularniejsza staje się praca zdalna, która ma wiele zalet. Po pierwsze to Ty zarządzasz swoim czasem i możesz sam wybrać godziny, w których zajmujesz się obowiązkami zawodowymi. Ponadto zarządzasz sobie przerwy kiedy chcesz i nie dzielisz swojego biura z osobami, które uważasz za półgłówków. Możesz pracować w szortach, słuchać głośno muzyki i nikt Ci tego nie zakaże!
Przeczytaj także: Jak zirytować kobietę? Zachowania, których one nie trawią »Życie w Polsce wiąże się z rozbudowaną do niebotycznych rozmiarów administracją, przez co musisz często załatwiać różne sprawy w urzędach i męczyć się z niekompetentnymi ludźmi. Najgorsze jest jednak to, że takie rzeczy robi się w czasie pracy. By więc załatwić pilną sprawę, musisz załatwić sobie wolne, albo urwać się z pracy na kilka godzin i modlić o to, żebyś z wszystkim zdążył na czas. Pan domu nie ma tego problemu!
Męskie życie - zalety bycia panem domu
Męskie życie - zalety bycia panem domu
Męskie życie - zalety bycia panem domu

Najważniejszą zaletą takiego trybu życia jest to, że możesz spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. Nie wracasz już wykończony późnym wieczorem z pracy i dzięki temu masz możliwość bawienia się z pociechami, przeprowadzania różnych rozmów i robieniem tych wszystkich rzeczy, które składają się na uroki ojcostwa!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bycie panem domu też ma swoje zalety

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Bycie panem domu też ma swoje zalety