Banzaj.pl   »   Różności   »   Cmentarzyska rowerów w Chinach. Efekt przepełnienia rynku

Różności

rss

Cmentarzyska rowerów w Chinach. Efekt przepełnienia rynku

2017.10.27//  J. Kruczek
Na świecie można znaleźć niesamowite cmentarzyska pojazdów. Stare samoloty, statki czy samochody spoczywają na złomowiskach, które często przybierają formę niesamowitych pomników technologii.

Okazuje się, że na świecie znajdą się także cmentarzyska rowerów. Takie miejsca powstają w Chinach, ponieważ w pewnym momencie na rynku znalazło się zdecydowanie za dużo rowerów. Przyczyną takiego stanu rzeczy są firmy zajmujące się usługami wypożyczania rowerów. Ludzie mogą wziąć rower pojechać nim na stację metra i tam zostawić. W efekcie chodniki są zastawione niezliczonymi rowerami z wypożyczalni.
Cmentarzyska rowerów
Cmentarzyska rowerów Cmentarzyska rowerów
Cmentarzyska rowerów

Firmy dzielące się rowerami po prostu podjeżdżają w zapchane miejsca zbierają jednoślady i odwożą do specjalnych składów. Wiele z tych rowerów pozostaje już na dobre w tych miejscach, dlatego wielu nazywa je cmentarzyskami. Na powyższym filmie możecie zobaczyć, jak wyglądają takie miejsca oraz jak funkcjonuje w Chinach rynek wypożyczania rowerów.
Cmentarzyska rowerów
Cmentarzyska rowerów
Cmentarzyska rowerów

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Pani młoda zamęczyła gołąbkaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cmentarzyska rowerów w Chinach. Efekt przepełnienia rynku

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Cmentarzyska rowerów w Chinach. Efekt przepełnienia rynku