Banzaj.pl   »   Różności   »   Demonstranci kontra kierowcy - brutalne spotkania frustratów

Różności

rss

Demonstranci kontra kierowcy - brutalne spotkania frustratów

2017.05.15//  J. Kruczek
W ostatnim czasie demonstrowanie stało się narodowym hobby wielu narodów. Na ulice wychodzą ludzie różnych ras i przekonać, a często ich marsze i blokady zamiast trafiać w sumienia rządzących jedynie uprzykrzają życie rodakom.

Nie ma się co dziwić, że ostatnio wszystkim puszczają nerwy i tłum chętnie linczuje ludzi, a kierowcy chętnie rozjeżdżają tłum. Pomińmy jednak polityczne i społeczne akcenty, a skupmy się na samych zdarzeniach. W sieci pojawiła się kompilacja ukazująca spotkania sfrustrowanych kierowców z bezmózgimi demonstrantami.
Demonstranci vs. kierowcy
Demonstranci vs. kierowcy Demonstranci vs. kierowcy
Demonstranci vs. kierowcy

Oczywiście nie zachęcamy do przejeżdżania ludzi. To jest złe, ale z drugiej strony zastanawiamy się, jak głupim trzeba być, aby wchodzić po ciemku na ruchliwą drogę, albo zasłaniać swoim ciałem drogę jadącemu autu. Cóż powyższe nagranie pokazuje sytuacje, w których wielu matołów spotkało się w jednym miejscu. Ostrzegamy niektóre sceny są naprawdę mocne.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Okradali jego dom, więc ich rozjechałWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Demonstranci kontra kierowcy - brutalne spotkania frustratów
 / 
Komentarze do: Demonstranci kontra kierowcy - brutalne...
Myata pisze:

Rozpoczynamy wielka akcje "Komar pokaż klate i ku.tasa na fejsie!" http://www.pudelek.pl/artykul/110720/40_urodziny_polskiego_hugh_hefnera_nagie_modelki_tlum_celebrytow_i_spiewajaca_reni_jusis_zdjecia/ Mikołaj Komar walczy o prawa kobiet i wspiera feministki w swoim magazynie K Mag. Na ostatniej okładce czasopisma ukazała się modelka Marta Dyks w koszulce z napisem "Przyszłość jest kobietą". Mimo to dziennikarz zaprasza na imprezę nagie dziewczyny, z którymi pozwalał robić innym "co się chce". Niemal każdy z zaproszonych gości robił zdjęcia i zbliżenia na piersi i krocze modelek, udostępniając je na publicznych profilach społecznościowych.

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Demonstranci kontra kierowcy - brutalne spotkania frustratów