Banzaj.pl   »   Różności   »   Demonstranci kontra kierowcy - brutalne spotkania frustratów

Różności

rss

Demonstranci kontra kierowcy - brutalne spotkania frustratów

2017.05.15//  J. Kruczek
W ostatnim czasie demonstrowanie stało się narodowym hobby wielu narodów. Na ulice wychodzą ludzie różnych ras i przekonać, a często ich marsze i blokady zamiast trafiać w sumienia rządzących jedynie uprzykrzają życie rodakom.

Nie ma się co dziwić, że ostatnio wszystkim puszczają nerwy i tłum chętnie linczuje ludzi, a kierowcy chętnie rozjeżdżają tłum. Pomińmy jednak polityczne i społeczne akcenty, a skupmy się na samych zdarzeniach. W sieci pojawiła się kompilacja ukazująca spotkania sfrustrowanych kierowców z bezmózgimi demonstrantami.
Demonstranci vs. kierowcy
Demonstranci vs. kierowcy Demonstranci vs. kierowcy
Demonstranci vs. kierowcy

Oczywiście nie zachęcamy do przejeżdżania ludzi. To jest złe, ale z drugiej strony zastanawiamy się, jak głupim trzeba być, aby wchodzić po ciemku na ruchliwą drogę, albo zasłaniać swoim ciałem drogę jadącemu autu. Cóż powyższe nagranie pokazuje sytuacje, w których wielu matołów spotkało się w jednym miejscu. Ostrzegamy niektóre sceny są naprawdę mocne.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kreatywna zemsta na złodziejach paczekWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Demonstranci kontra kierowcy - brutalne spotkania frustratów

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Demonstranci kontra kierowcy - brutalne spotkania frustratów