Motoryzacja   »   Samochody   »   Długoterminowy wynajem auta

Samochody

rss

Długoterminowy wynajem auta

2023.09.14//  P. Potocki
Wynajem długoterminowy jest jedną z metod korzystania z samochodu zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Polega na wynajmowaniu auta na określony czas, bez konieczności finalnego wykupu auta po zakończeniu umowy. W przypadku Qarson jest to umowa na 12 miesięcy.

Firmy i osoby prywatne


Oferta wynajmu długoterminowego w Qarson jest skierowana zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Stanowi atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych metod jak zakup czy leasing. Co istotne świadomość kosztów dzięki stałej i niezmiennej miesięcznej opłacie abonamentowej, pozwala jeszcze lepiej planować budżet domowy oraz firmowy. Polacy cenią sobie wynajem długoterminowy za pewność kosztów i oszczędność czasu, który mogą przeznaczyć na rozwój swojej działalności.

Nowe auta z gwarancją jakości


Kolejną zaletą wynajmu długoterminowego w Qarson jest możliwość korzystania z fabrycznie nowych samochodów, na gwarancji producenta. Klient indywidualny czy biznesowy nie musi martwić się o koszty serwisów, napraw czy przeglądów, ponieważ są one zawarte w miesięcznej opłacie abonamentowej. To daje duże poczucie bezpieczeństwa, komfort podczas codziennej jazdy oraz pozwala zaoszczędzić czas.

Zakres usług dodatkowych - przegląd, naprawy, ubezpieczenie


Wynajem długoterminowy umożliwia także dopasowanie pakietu różnych usług do indywidualnych potrzeb. Klient może wybrać m.in.: ubezpieczenie dodatkowe Qarson (z Assistance i autem zastępczym w cenie), większy pakiet kilometrów, opony do wyboru (letnie i całoroczne), pakiet szkodowy czy dostawę auta pod wskazany adres. Warto pamiętać, że rejestracja auta, serwis, przeglądy i naprawy gwarancyjne są zawarte w stałej miesięcznej opłacie abonamentowej Qarson.

Limit kilometrów - dobierz do potrzeb


Jako klient indywidualny lub biznesowy masz również możliwość elastycznego wyboru limitu kilometrów, który odpowiada Twoim codziennym potrzebom i sytuacji życiowej. Na start w Qarson jest to 10 000 kilometrów. Pakiet ten można zwiększyć do 12 500, 15 000, 20 000 czy 25 000 km.

Po roku - wymień na nowe auto


Po zakończeniu umowy odsprzedażą auta zajmuje się Qarson. Możesz wynająć kolejne, które będzie dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb i sytuacji życiowej. W ofercie znajdziesz wiele marek, np. Audi, BMW, Toyota, Ford, Renault, Peugeot czy Citroen oraz popularnych segmentów. To zapewnia dostęp do najnowocześniejszych technologii i rozwiązań motoryzacyjnych, bez konieczności angażowania się w długoterminowe zobowiązania. Warto podkreślić, że w przypadku Qarson aż 8 na 10 Klientów decyduje się na przedłużenie umowy.

Wynajem długoterminowy auta to korzystne rozwiązanie
zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Stanowi ciekawą alternatywę dla leasingu czy zakupu. Qarson oferuje m.in.: fabrycznie nowe samochody, elastyczność w wyborze usług, brak zbędnych formalności logistyczno-administracyjnych oraz kompleksową opiekę doradców.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Długoterminowy wynajem auta
 / 
Komentarze do: Długoterminowy wynajem auta
Adamus pisze:

Jedno jest pewno w dobie coraz droższego serwisu samochodów oraz coraz większej ilości usterek które generują zakup aut na własność będzie coraz mniej popularny. Sam niedługo będę zmieniał auto na nowe i bardzo poważnie rozważam wlasnie wynajem długoterminowy. Jak podliczyłem zakup nóżki plus serwis i utratę wartości to wynajem jest kuszacy.

 / 
Komentarze do: Długoterminowy wynajem auta
Pawel pisze:

Za jakiś czas jak elektryki będą tylko do kupienia kupna na prywatny użytek aut będzie bardzo ryzykowny z uwagi na koszt naprawy elektryków gdy padną akumulatory. Szczególnie w przypadku aut używanych. Wtedy taki najem będzie jedyna sensowna opcją.

 / 
Komentarze do: Długoterminowy wynajem auta
krych987 pisze:

Takie użytkowanie samochodu jak wynajem krótko czy długoterminowy jest teraz coraz popularniejsze i sam się do tego przymierzam. Czytałem na tej stronie https://www.wieliczkacity.pl/dzialy/aktualnosci/chcesz-wynajac-samochod-oto-kilka-wskazowek-dotyczacych-wyboru-wypozyczalni-samochodow/ na ten temat i znalazłem tam sporo wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniej wypożyczalni

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Długoterminowy wynajem auta