Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Dramatyczny finał rejsu imigrantów z Afryki

Aktualności

rss

Dramatyczny finał rejsu imigrantów z Afryki

2013.09.30//  J. Kruczek
Dramatyczne sceny rozegrały się u wybrzeży Sycylii. Nieopodal miejscowości Scicli utonęło co najmniej 13 imigrantów z Afryki. Uciekinierzy z południa próbowali o własnych siłach dotrzeć do brzegu z pokładu uszkodzonego kutra rybackiego.

Jednostka o długości 8 metrów przewoziła na pokładzie około 200 osób. Niedaleko brzegu uległa uszkodzeniu i osiadła na mieliźnie. Imigranci wskoczyli do wody i wpław chcieli dopłynąć do brzegu. Całe zajście zobaczyli ludzie przebywający na plaży i to oni poinformowali straż przybrzeżna o zajściu.
Wiele osób zginęło podczas ucieczki z kutra. Służby ratunkowe wyłowiły 13 ciał, ale może być ich znacznie więcej. Imigranci, którzy dotarli do brzegu natychmiast uciekli. Część z nich już trafiła w ręce władz, zaś pozostali są poszukiwani. Karabinierzy zatrzymali też dwójkę mężczyzn odpowiedzialnych za organizację przerzutu imigrantów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dramatyczny finał rejsu imigrantów z Afryki

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Dramatyczny finał rejsu imigrantów z Afryki