Banzaj.pl   »   Różności   »   Dramatyczny pościg motocyklisty za kobietą, która potrąciła pieszego

Różności

rss

Dramatyczny pościg motocyklisty za kobietą, która potrąciła pieszego

2018.02.05//  J. Kruczek
Niektórzy ludzie nie powinni siadać za kierownicę. Niestety wielu wariatów prowadzi samochody i nie rusza ich nawet fakt, że komuś robią krzywdę. Czasem jednak trafiają oni na ludzi, którzy nie odpuszczają w walce z patologią.
W sieci znalazło się interesujące nagranie pokazujące pościg za kobieta, która potrąciła człowieka na pasach we Francji. Kierująca autem wjechała w ludzi po czym ruszyła do ucieczki. Za nią w pogoń ruszył motocyklista oraz kierowca samochodu. Całą sytuację możemy zobaczyć z kamery na kasku motocyklisty.
Pościg
Pościg Pościg
Pościg

Jak widać kobieta po drodze nazbierała sobie innych przewinień w tym próbę potrącenia motocyklisty. Doprowadziła do kilku bardzo niebezpiecznych sytuacji. Cały pościg trzyma w napięciu i pokazuje, że niektórych ludzi powinno się pozbawiać prawa jazdy dożywotnio i osadzać w zakładach psychiatrycznych za to co robią na drogach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Super tata łapie lecący parasolWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dramatyczny pościg motocyklisty za kobietą, która potrąciła pieszego

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Dramatyczny pościg motocyklisty za kobietą, która potrąciła pieszego