Banzaj.pl   »   Różności   »   "Gdzie jest Wally?" - niesamowity prezent robotnika dla chorych dzieci

Różności

rss

"Gdzie jest Wally?" - niesamowity prezent robotnika dla chorych dzieci

2016.07.23//  J. Kruczek
Dzieci zmagające się z poważnymi chorobami nie mają łatwego dzieciństwa. Wielu maluchów spędza większość młodego życia w szpitalach. Są na świecie ludzie starający się choć trochę umilić pobyt dzieciakom w placówkach medycznych.

Taki jest Jason Haney, który pracuje na budowie. Mężczyzna w ostatnim czasie pracuje na terenie budowy bloku stawianego naprzeciw szpitala dziecięcego w South Bend. Na konstrukcję wychodzą okna z pokojów dzieci, więc Jason wpadł na ciekawy pomysł.
"Gdzie jest Wally?"
"Gdzie jest Wally?" "Gdzie jest Wally?"
"Gdzie jest Wally?"

Robotnik wykonał podobiznę Wally'ego znanego z bajek i komiksów. Chyba każdy słyszał o "Gdzie jest Wally?". Jason codziennie umieszcza podobiznę bohatera w innym miejscu budowy. Dzięki temu dzieci mogą się bawić w poszukiwanie Wally'ego. Dzieciaki gdy tylko się obudzą patrzą przez okno w poszukiwaniu Wally'ego. Jason zdradził, że jego córka już pracuje nad tekturowymi postaciami do kolejnego projektu. Wkrótce budowę mają odwiedzić Minionki!
"Gdzie jest Wally?"
"Gdzie jest Wally?"
"Gdzie jest Wally?"
"Gdzie jest Wally?"
"Gdzie jest Wally?"

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Efekt trafienia młotem pneumatycznym w przewody elektryczneWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
"Gdzie jest Wally?" - niesamowity prezent robotnika dla chorych dzieci

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   "Gdzie jest Wally?" - niesamowity prezent robotnika dla chorych dzieci