Banzaj.pl   »   Różności   »   Holenderscy policjanci stoczyli bitwę na śnieżki z młodzieżą

Różności

rss

Holenderscy policjanci stoczyli bitwę na śnieżki z młodzieżą

2017.02.13//  J. Kruczek
Policja ma służyć i bronić. Jak dobrze wiemy różnie to wychodzi, a gdzie niegdzie wymaga się od policjantów wręcz nieludzkiego, nienaturalnego zachowania mającego być godnym munduru. Jednak właśnie ten mundur powinien nie tylko karać, ale także być blisko społeczeństwa.

Dobrze to rozumieją policjanci i ludzie w takich krajach, jak Holandia. Tam policjanci skupiają się nie tylko na wlepianiu mandatów oraz łapaniu przestępców. Czasem gdy mają możliwość starają się spędzać czas z ludźmi. Dobrze pokazuje to powyższym materiał.
Policjanci walczą na śnieżki
Policjanci walczą na śnieżki Policjanci walczą na śnieżki
Policjanci walczą na śnieżki

Na filmie opublikowanym przez holenderską policję możemy zobaczyć, jak funkcjonariusze bawią się z młodzieżą. Nagranie pochodzi z kamer na mundurach funkcjonariuszy. Ci widząc dzieci bawiące się śniegiem postanowili się dołączyć i urządzili sobie z młodzieżą bitwę na śnieżki. W ten sposób pokazali tą ludzką twarz policji. Takie rzeczy chciałoby się oglądać na co dzień nie tylko w Holandii.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Gitarowe wersje utworów z serialiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Holenderscy policjanci stoczyli bitwę na śnieżki z młodzieżą

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Holenderscy policjanci stoczyli bitwę na śnieżki z młodzieżą