Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Jemeńskie siły bezpieczeństwa wzmocniły ochronę zachodnich ambasad

Aktualności

rss

Jemeńskie siły bezpieczeństwa wzmocniły ochronę zachodnich ambasad

2013.08.04//  J. Kruczek
Siły bezpieczeństwa Jemenu zostały postawione w stan pogotowia w związku z ogłoszonym przez USA zagrożeniem zamachami. Policja i wojsko w Jemenie zabezpieczyło ambasady i okolice placówek dyplomatycznych zachodnich państw. Ochronę wzmożono miedzy innymi przy ambasadach USA, Wielkiej Brytanii, Francji czy Niemiec.
W Jemenie od dłuższego czasu trwała wzmożona czujność, ale teraz dodatkowo podniesiono ochronę. Służby kontrolują pojazdy i pieszych w okolicach placówek dyplomatycznych. Władze USA ogłosiło przed weekendem wzmożone zagrożenie atakami terrorystycznymi. Zamknięto 20 ambasad na terenie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Poproszono też obywateli amerykańskich o zaniechanie podróży w regiony zagrożone atakami.
Według informacji zdobytych przez władze USA Al-Kaida szykowała zamachy mające się odbyć w czasie rozpoczętego właśnie miesiąca. Informacje te potwierdził też Interpol, który poinformował państwa członkowskie o zagrożeniu. Ewentualne ataki mają być następstwem ostatnich ucieczek z więzień w Iraku, Libii i Pakistanie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Jemeńskie siły bezpieczeństwa wzmocniły ochronę zachodnich ambasad

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Jemeńskie siły bezpieczeństwa wzmocniły ochronę zachodnich ambasad