Banzaj.pl   »   Różności   »   John Bramblitt - niewidomy malarz tworzy niezwykłe obrazy

Różności

rss

John Bramblitt - niewidomy malarz tworzy niezwykłe obrazy

2015.03.29//  J. Kruczek
Większość ludzi nie wyobraża sobie osoby niewidomej w roli malarza. Patrząc na zdjęcia umieszczone w tym newsie też ciężko podejrzewać, aby ich autor był niewidomy. A jednak John Bramblitt stracił wzrok i od wielu lat maluje niezwykłe obrazy.
Na powyższym filmie możecie zobaczyć archiwalny materiał ukazujący artystę i jego malarskie początki. Obecnie John Bramblitt dopracował technikę do perfekcji i tworzy obrazy pełne kolorów. Pokazują one świat jaki sobie wyobraża autor.
John Bramblitt John Bramblitt...
John Bramblitt ...tworzy niesamowite obrazy...
John Bramblitt ...mimo, że jest niewidomy

Zapytacie, jak niewidomy może tworzyć takie obrazy? Otóż John Bramblitt używa specjalnych farb, które szybko schną i posiadają odrębną fakturę dla każdego koloru. W efekcie artysta dostrzega barwy i efekt pracy za pomocą dotyku. To fascynujące i wymagało wielu lat pracy aby doszlifować szczegóły techniki. John Bramblitt zaczął tracić wzrok w wieku 11 lat. Całkowicie stracił go już jako dorosły, ale to wydarzenie stworzyło go lepszym i niezwykłym artystą.
John Bramblitt
John Bramblitt
John Bramblitt
John Bramblitt
John Bramblitt
John Bramblitt
John Bramblitt
John Bramblitt
John Bramblitt

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Lasagna mająca sto warstwWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
John Bramblitt - niewidomy malarz tworzy niezwykłe obrazy

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   John Bramblitt - niewidomy malarz tworzy niezwykłe obrazy