Banzaj.pl   »   Różności   »   Kanadyjczyk zbudował sobie chatkę w lesie. Ciekawy time lapse z budowy

Różności

rss

Kanadyjczyk zbudował sobie chatkę w lesie. Ciekawy time lapse z budowy

2018.01.18//  J. Kruczek
Niedawno prezentowaliśmy budowę tradycyjnego drewnianego domu w Finlandii. Dziś prezentujemy podobny materiał, ale nagrany przez pewnego Kanadyjczyka. Autor filmu przedstawił na nagraniu skrót z budowy małego drewnianego domku w środku lasu.

Autor nagrania postanowił większość elementów domu wykonać własnoręcznie. Samodzielnie ścinał drzewa na swoim terenie, a następnie oprawiał je, po czym zbudował z nich dom. Możemy podziwiać na nagraniu, jak krok po kroku wykonać taką niezwykle klimatyczną chatkę.
Budowa chaty
Budowa chaty Budowa chaty
Budowa chaty

Ktoś może się przyczepić, że spora część desek nie wygląda na ręcznie wycinane. I faktycznie cześć elementów wykonał zakład stolarski, ale każda deska pochodzi z drzew ściętych przez budowniczego. Oglądając taki materiał można dojść do wniosku, że ktoś tu bardzo poważnie podszedł do powiedzenia o zasadzeniu drzewa, zbudowaniu domu i spłodzenia syna. Choć trzecią kwestią nie będziemy się interesować.
Budowa chaty
Budowa chaty
Budowa chaty

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kanadyjczyk zbudował sobie chatkę w lesie. Ciekawy time lapse z budowy

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Kanadyjczyk zbudował sobie chatkę w lesie. Ciekawy time lapse z budowy