Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Katastrofa helikoptera Ka-52 Aligator w Moskwie - piloci bohatersko walczyli z maszyną

Aktualności

rss

Katastrofa helikoptera Ka-52 Aligator w Moskwie - piloci bohatersko walczyli z maszyną

2013.10.30//  J. Kruczek
Dwaj piloci helikoptera Ka-52 Aligator stali się rosyjskimi bohaterami. Mężczyźni rozbili się śmigłowcem przy jednym z osiedli w Moskwie, ale do końca nie odpuścili walki z maszyną i mimo możliwości katapultowania się walczyli o to, aby maszyna nie runęła na zamieszkałe budynki.
Jurij Timofiejew i Władimir Jurtajew odbywali ostatni lot testowy przed przekazaniem maszyny wojsku. W trakcie lotu wystąpiła poważna usterka, która zakłóciła pracę awioniki maszyny. W efekcie ta zaczęła spadać na osiedle mieszkalne. piloci mogli skorzystać z systemu katapultowania, ale zamiast tego postanowili do końca walczyć o uderzenie w miejsce, gdzie nie ma ludzi.
Ka-52 Aligator
Ka-52 Aligator Ka-52 Aligator
Ka-52 Aligator

Maszyna minęła bloki i runęła na ziemię w odległości 100 metrów od bloków i 50 metrów od ruchliwej jezdni. Katastrofa miała miejsce zaraz po starcie z terenu fabryki Kamow, gdzie Ka-52 Aligator został zbudowany. Obaj piloci znajdują się w szpitalu z ciężkimi obrażeniami. Lekarze twierdzą jednak, że ich stan jest stabilny i niedługo powinien się poprawiać. Piloci zostali okrzyknięci bohaterami i od wczoraj są tematem numer jeden u wschodniego giganta.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Katastrofa helikoptera Ka-52 Aligator w Moskwie - piloci bohatersko walczyli z maszyną

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Katastrofa helikoptera Ka-52 Aligator w Moskwie - piloci bohatersko walczyli z maszyną