Banzaj.pl   »   Różności   »   Lew wskakuje do pojazdu pełnego turystów. Ryzykowna atrakcja na safari

Różności

rss

Lew wskakuje do pojazdu pełnego turystów. Ryzykowna atrakcja na safari

2018.09.06//  J. Kruczek
Nie da się ukryć, że ludzkość zdaje się głupieć. Objawia się to w wielu aspektach, jak na przykład kontakty człowieka z dzikimi zwierzętami. W sieci można znaleźć wiele nagrań spotkań człowieka ze zwierzakami, które nie idą w dobrą stronę.
W sieci pojawiło się kolejne nagranie ukazujące skrajną głupotę. I to zorganizowaną głupotę. Na Krymie funkcjonuje park safari, w którym można się z bliska przyjrzeć afrykańskim zwierzętom. Na filmie możemy zobaczyć, jak do pojazdu z turystami wskakuje lew. Zwierzę jest nauczone przebywania z ludźmi, ale mimo wszystko możliwość wejścia przez lwa do pojazdu pełnego ludzi jest skrajnie nieodpowiedzialna.
Lew tuli turystów
Lew tuli turystów Lew tuli turystów
Lew tuli turystów

W tym wypadku skończyło się na zabawie i przytulnakach z królem kotów. Jednak lew może mieć któregoś dnia gorszy dzień, albo trafić na turystę, który zrobi jeden zły ruch. Jedno jest pewne, w tym parku safari warto mieć ze sobą zapasową bieliznę, bo słabsi nerwowo turyści mają okazję narobić w zbroję.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Lew wskakuje do pojazdu pełnego turystów. Ryzykowna atrakcja na safari

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Ram 2500 Power Wagon został przedstawiony jako najbardziej uniwersalny i przyjazny kierowcy...

W dziale GryDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Lew wskakuje do pojazdu pełnego turystów. Ryzykowna atrakcja na safari