Banzaj.pl   »   Różności   »   Malarz tworzy ciekawy autoportret z lustrzanego odbicia

Różności

rss

Malarz tworzy ciekawy autoportret z lustrzanego odbicia

2017.11.10//  J. Kruczek
Malarstwo ma różne oblicza. Dziś przyjrzymy się ciekawej technice malowania autoportretu z użyciem lustra. Malarz obserwuje swoje odbicie w lustrze i przenosi je na płótno. A co w tym nadzwyczajnego?

Jak widać na powyższym nagraniu malarz stoi za płótnem, a co za tym idzie nie patrzy na nie bezpośrednio. Maluje spoglądając na odbicie swoje i obrazu. Taka technika wymaga niesamowitej wprawy, ale ma swoje plusy. Przede wszystkim artysta maluje obraz unikając efektu lustrzanego odbicia.
Autoportret
Autoportret Autoportret
Autoportret

Oczywiście można by kombinować z dwoma lustrami, albo po prostu postawić przed sobą zdjęcie. Jednak artyści lubią wyzwania i rzadko idą najprostszą ścieżką. Efekt prac jest imponujący. Zapewne nauka takiego malowania wymaga sporo czasu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Mała wydra układa się do spaniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Malarz tworzy ciekawy autoportret z lustrzanego odbicia

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Stacja HBO podjęła się wyoprodukowania filmu opartego na faktach, który ma przybliżyć nam...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Malarz tworzy ciekawy autoportret z lustrzanego odbicia