Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Men's Day - rozdajemy bilety na imprezę

Aktualności

rss

Men's Day - rozdajemy bilety na imprezę

2009.05.29//  Rafał Bednarz
W dniach 6-7 czerwca W Warszawie odbędzie się najbardziej męska impreza tego roku - Men's Day. To ogromne przedsięwzięcie, w ramach którego powstanie miasteczko męskich pasji.

Blisko 500 tys. mkw powierzchni lotniska Bemowo, gdzie będzie zorganizowana impreza, zostanie podzielona na strefy: Skrzydła, Motor i Woda, Gadżetomania, Extreme, Auto - Moto, De Lux, które zaprezentują wszystko co kręci facetów. Nie zabraknie tu samolotów, szybowców, aut marzeń, najszybszych motorów, luksusowych jachtów, multimediów, drogich gadżetów, gier, sportów ekstremalnych, najnowszej mody i oczywiście pięknych kobiet.
Men's Day MEN'S DAY...
Men's Day ...czyli męskie pasje w jednym miejscu...
Men's Day ...i o jednym czasie

Organizatorzy zapraszają m.in. na premierową odsłonę nowej limuzyny Seat Exeo, pokazy driftingu, rywalizację na decybele w konkursie Bass Race, wystawę najbardziej luksusowych samochodów świata. Odbędzie sie również wojna Północ-Południe na najbardziej zbajerowane i najlepiej wystylizowane auto, jak również wyścigi modeli samochodowych, zabawy na skokochronie, widokowe loty szybowcami, czy pokazy parasailingu.
Twarzą Men's Day został jeden z najlepszych polskich rajdowców - Tomasz Kuchar. Na miejscu będzie można spotkać m.in. Wojtka Brzozowskiego, który opowie o swoich pasjach.

Na Men's Day powstanie także strefa +18, tylko dla dorosłych oraz kasyno. Dla rowerzystów przygotowywany jest ogromny, darmowy parking strzeżony. Poza tym, będzie można wygrać 10 000 zł w konkursie The Best of Men's Day oraz całą masę innych, interesujących nagród. Więcej informacji na ten temat na stronach Men's Day już dostępne są na www.mensday.pl. Bilety na Men's Day już dostępne są na www.ebilet.pl.
Men's Day Wojtek Brzozowski opowie o swoich pasjach
Men's Day Seat Exeo będzie miał swoją premierę
Men's Day Nie zabraknie pięknych kobiet

Na imprezie nie może oczywiście zabraknąć naszych Czytelników. Mamy dla Was pięć zaproszeń. Wystarczy wysłać maila zgłoszeniowego na adres kontakt@banzaj.pl. Zaproszenia trafią do pierwszych pięciu osób od których otrzymamy maile. Powodzenia!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki


Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Men's Day - rozdajemy bilety na imprezę