Banzaj.pl   »   Różności   »   Obsługa amerykańskiej śmieciarki. Dość zmyślna maszyna w akcji

Różności

rss

Obsługa amerykańskiej śmieciarki. Dość zmyślna maszyna w akcji

2018.01.13//  J. Kruczek
Zapewne każdy kojarzy z filmów wielkie amerykańskie śmieciarki z charakterystycznym podnośnikiem znajdującym się nad kabiną kierowcy. Zapewne niewiele osób zastanawiało się, jak wygląda obsługa takiej śmieciarki.
Okazuje się, że w pojeździe tym zastosowano dość interesujący system pobierania śmieci i prowadzenia. Jak widać na filmie z kabiny we wnętrzu znajdują się dwie kierownice. W celu usprawnienia pracy z prawej strony umieszczono mniejszą kierownicę i sterowniki całego systemu podnoszenia koszy. Dzięki temu operator może sprawnie prowadzić pojazd, podnosić kosze oraz w razie potrzeby szybko wyskoczyć z pojazdu.
Śmieciarka
Śmieciarka Śmieciarka
Śmieciarka

Tak przygotowany pojazd staje się znacznie łatwiejszy w obsłudze. Wygląda to wszystko bardzo interesująco. Prowadzenie takiej śmieciarki zdaje się wręcz być całkiem ciekawą pracą. Pełna automatyzacja oraz sam fakt prowadzenia takiego kolosa jest interesujący.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Obsługa amerykańskiej śmieciarki. Dość zmyślna maszyna w akcji

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Obsługa amerykańskiej śmieciarki. Dość zmyślna maszyna w akcji