Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Odbyła się premiera "This Is It"

Aktualności

rss

Odbyła się premiera "This Is It"

2009.10.28//  A. Ścibiorek
W nocy 28 października 2009r. tj: z wtorku na środę czasu polskiego, odbyła się prapremiera filmu "This Is It", o przygotowaniach Michaela Jacksona do trasy koncertowej
W hali koncertowej Nokia Theatre, mieszczącej się niedaleko Staples Center, gdzie odbyła się ceremonia pożegnania piosenkarza, pojawiło się wiele osób m.in. członkowie zespołu Jacksona, wykonawcy jego testamentu, a także jego współpracownik i reżyser filmu "This is it" Kenny Ortega. Nie zabrakło także innych gwiazd, przybyli m.in. raper Snoop Dogg i piosenkarz Smokey Robinson.

Michael Jackson
Michael Jackson
Przeczytaj także: Nowy utwór Jacksona » Film powstał na podstawie ponad 100-godzinnego materiału z prób do przygotowywanej trasy koncertowej. Seria 50 koncertów Michaela Jacksona w londyńskiej hali O2 Arena miała rozpocząć się w lipcu tego roku. Niestety nie doczekaliśmy się tego wydarzenia, gdyż piosenkarz zmarł 25 czerwca w Los Angeles, na skutek zastrzyku śmiertelnej dawki propofolu - silnego leku znieczulającego. Głównym podejrzanym w tej sprawie jest ostatni lekarz gwiazdora, Conrad Murray.
Przeczytaj także: Raport koronera - Jackson był zdrowy! »Film "This Is It" nie został jeszcze przedstawiony krytykom, jedynie w ubiegłym tygodniu 12-minutowy klip z dokumentu został ujawniony dziennikarzom. Film ma trafić na ekrany kin w większości krajów świata i będzie wyświetlany ok. dwóch tygodni.
Przeczytaj także: Nieznane utwory Jacksona »
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Odbyła się premiera "This Is It"

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Odbyła się premiera "This Is It"