Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Odbyła się premiera "This Is It"

Aktualności

rss

Odbyła się premiera "This Is It"

2009.10.28//  A. Ścibiorek
W nocy 28 października 2009r. tj: z wtorku na środę czasu polskiego, odbyła się prapremiera filmu "This Is It", o przygotowaniach Michaela Jacksona do trasy koncertowej
W hali koncertowej Nokia Theatre, mieszczącej się niedaleko Staples Center, gdzie odbyła się ceremonia pożegnania piosenkarza, pojawiło się wiele osób m.in. członkowie zespołu Jacksona, wykonawcy jego testamentu, a także jego współpracownik i reżyser filmu "This is it" Kenny Ortega. Nie zabrakło także innych gwiazd, przybyli m.in. raper Snoop Dogg i piosenkarz Smokey Robinson.

Michael Jackson
Michael Jackson
Przeczytaj także: Nowy utwór Jacksona » Film powstał na podstawie ponad 100-godzinnego materiału z prób do przygotowywanej trasy koncertowej. Seria 50 koncertów Michaela Jacksona w londyńskiej hali O2 Arena miała rozpocząć się w lipcu tego roku. Niestety nie doczekaliśmy się tego wydarzenia, gdyż piosenkarz zmarł 25 czerwca w Los Angeles, na skutek zastrzyku śmiertelnej dawki propofolu - silnego leku znieczulającego. Głównym podejrzanym w tej sprawie jest ostatni lekarz gwiazdora, Conrad Murray.
Przeczytaj także: Raport koronera - Jackson był zdrowy! »Film "This Is It" nie został jeszcze przedstawiony krytykom, jedynie w ubiegłym tygodniu 12-minutowy klip z dokumentu został ujawniony dziennikarzom. Film ma trafić na ekrany kin w większości krajów świata i będzie wyświetlany ok. dwóch tygodni.
Przeczytaj także: Nieznane utwory Jacksona »
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kangur postanowił poskakać po aucieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Odbyła się premiera "This Is It"

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Odbyła się premiera "This Is It"