Banzaj.pl   »   Różności   »   Okładka magazynu TIME ułożona z dronów Intela

Różności

rss

Okładka magazynu TIME ułożona z dronów Intela

2018.06.02//  J. Kruczek
W ostatnim czasie bardzo popularne stały się pokazy dronów. Latające gadżety wyposażone w odpowiednie oświetlenie potrafią tworzyć niezwykłe obrazy na nocnym niebie. Ostatnio taki obraz stworzył magazyn TIME wraz ze specami z Intela.
Magazyn TIME chciał, aby stworzyć okładkę z dronów. Ekipa odpowiedzialna za pokazy dronów podjęła wyzwanie i perfekcyjnie wykonała zlecenie. W efekcie na niebie pojawiła się okładka TIME w całości stworzona z dronów. W sieci opublikowano nagranie z tego wyczynu.
TIME
TIME Okładka TIME z dronów
TIME

Do stworzenia wielkiej latającej okładki wykorzystano 958 dronów. Odpowiednio zaprogramowane maszyny ułożyły się w charakterystyczny wzór okładki magazynu. Na filmie możemy zobaczyć proces projektowania pokazu oraz efekt końcowy. Jak widać drony pozwalają na tworzenie coraz bardziej skomplikowanych obrazów. Czekamy na kolejne imponujące pokazy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Okładka magazynu TIME ułożona z dronów Intela

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Okładka magazynu TIME ułożona z dronów Intela