Banzaj.pl   »   Różności   »   Parówki w produkcji. Tak powstają te najlepsze gatunkowo

Różności

rss

Parówki w produkcji. Tak powstają te najlepsze gatunkowo

2017.05.16//  J. Kruczek
Parówki są dla wielu grzeszną przyjemnością. Większość parówek na rynku powstaje z rzeczy, o których nie rozmawiajmy. Jednak prawdziwe porządne parówki powstają z samego mięsa i są naprawdę smaczną potrawą.

Jeżeli zastanawialiście się, jak powstają takie prawdziwe parówki to może Was zainteresować powyższy materiał. A nim została ukazana produkcja parówek w japońskich zakładach. Jak widać skupiono się tu na tych parówkach wykonanych faktycznie z mięsa dobrej jakości, wiec spokojnie film nie zniechęci Was do jedzenia parówek.
Tak powstają parówki
Tak powstają parówki Tak powstają parówki
Tak powstają parówki

Na filmie możemy zobaczyć wszystkie etapy produkcji. Tak więc przyglądamy się obróbce mięsa i wycinaniu tłustych elementów. Następnie mięso jest mielone z przyprawami na masę, którą wypełnia się jelita. Na koniec wędzarnia i pyszne parówki gotowe.
Tak powstają parówki
Tak powstają parówki
Tak powstają parówki

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Lasagna mająca sto warstwWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Parówki w produkcji. Tak powstają te najlepsze gatunkowo

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Parówki w produkcji. Tak powstają te najlepsze gatunkowo