Banzaj.pl » Aktualności » Polscy żołnierze szykują się do misji w Afganistanie

Aktualności

rss

Polscy żołnierze szykują się do misji w Afganistanie

Polscy żołnierze
2010.03.06  //  J. Górszczyk
Kolejni żołnierze wylecą niedługo z Polski z kolejną misją. Dla wielu z nich, wyjazd do Afganistanu to najtrudniejszy moment w ich dotychczasowej, wojskowej karierze.

Polscy żołnierze nie mają wyboru. Jeśli dostaną rozkaz wyjazdu do Afganistanu, muszą go wykonać. Wtedy zostawiają wszystko. Dom, rodzinę i jadą na niebezpieczne misje. By zachęcić żołnierzy do misji w Afganistanie, państwo kusi ich wysokim wynagrodzeniem. Niektórzy przyznają, że faktycznie, polski żołnierz w Afganistanie zarobi o wiele więcej niż stacjonujący w Polsce.
Polscy żołnierze... Polscy żołnierze...
...ćwiczą ostro... ...ćwiczą ostro...
...przed wyruszeniem do Afganistanu ...przed wyruszeniem do Afganistanu

Poza kwestami finansowymi, żołnierze mają inne powody, by jechać do Afganistanu. Jednak wszyscy dobrze wiedzą, że taki wyjazd może ich kosztować życie. W Afganistanie, w starciach giną żołnierze z całego świata. Wojskowi, by nie myśleć o tym tłumaczą sobie, że jeśli jest się najlepszym w swoim fachu, to nic złego nie może się zdarzyć.
Do Afganistanu... Do Afganistanu...
...trafią tylko... ...trafią tylko...
...najlepsi żołnierze ...najlepsi żołnierze
Polscy żołnierze Polscy żołnierze
Polscy żołnierze Polscy żołnierze
Polscy żołnierze Polscy żołnierze


Źródło: EskaRock.fm

Aby napisać komentarz lub zarejestruj.
0
Komentarze do:
Polscy żołnierze szykują się do misji w Afganistanie

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

  • Anita Włodarczyk wywalczyła brązowy medla w rzucie młotem podczas lekkoatletycznych mistrzostw...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Sexy

W dziale Celebrity

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Chciałeś mieć Nissana Skyline GT-R R34 NISMO Z-tune? W takim razie firma JAPO Motorsport powinna...

W dziale Kultura



Do góry  //  Banzaj.pl » Aktualności » Polscy żołnierze szykują się do misji w Afganistanie