Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Popisy pilotów USAF Thunderbirds widziane z kokpitów myśliwców

Aktualności

rss

Popisy pilotów USAF Thunderbirds widziane z kokpitów myśliwców

2014.11.24//  J. Kruczek
USAF Thunderbirds to formacja akrobatyczna amerykańskich sił powietrznych. Ta jedna z najlepszych ekip na świecie potrafi robić z myśliwcami rzeczy wręcz niewyobrażalne. W sieci pojawiło się właśnie nagranie pokazujące ich popisy z wnętrza maszyn.
W powyższym klipie możecie zobaczyć ujęcia z wielu występów oraz treningów formacji. Piloci USAF Thunderbirds są mistrzami w precyzyjnych lotach. Potrafią oni lecieć niemal stykając się z maszynami kolegów. Do tego dochodzi masa niezwykłych akrobacji.
USAF Thunderbirds USAF Thunderbirds...
USAF Thunderbirds ...potrafią robić cuda...
USAF Thunderbirds ...za sterami myśliwców

Na filmie możemy przeżyć część z wyczynów oglądając wszystko z kabiny myśliwca. Musimy przyznać, że mają chłopaki jedną z najlepszych prac na świecie. Oczywiście nie każdy nadawałby się do czegoś takiego. Nawet wśród pilotów myśliwców jest niewielu potrafiących tak precyzyjnie latać. Jeżeli kochanie latanie to od popisów USAF Thunderbirds nie oderwiecie oczu, a jeżeli nie kochacie lotnictwa to jest spora szansa, że Wam się spodoba.
USAF Thunderbirds
USAF Thunderbirds
USAF Thunderbirds

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Popisy pilotów USAF Thunderbirds widziane z kokpitów myśliwców

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Popisy pilotów USAF Thunderbirds widziane z kokpitów myśliwców