Banzaj.pl   »   Różności   »   Potęga trzęsień ziemi uchwycona na szokujących nagraniach

Różności

rss

Potęga trzęsień ziemi uchwycona na szokujących nagraniach

2017.06.19//  J. Kruczek
Trzęsienia ziemi są prawdziwie niszczycielską siłą mogącą zmieść z powierzchni ziemi całe miasta. Dzięki kamerom video udało się zarejestrować wiele ujęć ukazujących trzęsienia.

W powyższym materiale umieszczono kompilację najbardziej szokujących ujęć prezentujących silę żywiołu. Jak widać trzęsienia ziemi miotają nie tylko ludźmi, ale i pojazdami a nawet budynkami. W czasie trzęsienia lepiej szybko znaleźć się na otwartej przestrzeni gdzie nic nam nie spadnie na głowę.
Trzęsienie ziemi
Trzęsienie ziemi Trzęsienie ziemi
Trzęsienie ziemi

Osoby mieszkające na terenach dotykanych trzęsieniami uczą się odpowiednich zachowań. Jednak jak relacjonują ludzie, którzy doświadczyli trzęsień uczucie towarzyszące temu zjawisku nigdy nie jest przyjemne. Ludzki mózg po prostu nie może ogarnąć iż niemal zawsze stabilna ziemia nagle zaczyna pływać pod nogami.
Trzęsienie ziemi
Trzęsienie ziemi
Trzęsienie ziemi

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
TIR kontra wichura na mościeWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Potęga trzęsień ziemi uchwycona na szokujących nagraniach

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Potęga trzęsień ziemi uchwycona na szokujących nagraniach