Banzaj.pl   »   Różności   »   Psy w halloweenowych kostiumach. Zwierzaki skazane na swoich właścicieli

Różności

rss

Psy w halloweenowych kostiumach. Zwierzaki skazane na swoich właścicieli

2017.10.17//  J. Kruczek
Halloween się zbliża a to oznacza, że ludzie będą imprezować, przebierać się i maltretować swoje zwierzęta. Zaraz zacznie się parada pseudo miłośników zwierząt przebierających swoje pociechy w jak najbardziej zakręcone stroje.

Powyżej możecie zobaczyć kompilację zwierzaków w halloweenowych przebraniach. Cóż ludzie mają najróżniejsze pomysły. W wiele kostiumów włożono sporo pracy dzięki czemu powstał miejscami imponujący efekt.
Psy w przebraniach
Psy w przebraniach Psy w przebraniach
Psy w przebraniach

Jest tylko jeden problem. Na filmie jedynymi uradowanymi istotami są ludzie. Większość psiaków nie wygląda na szczególnie zadowolone ze swoich wdzianek. Niestety ludzka głupota nie zna granic. Takie przebrania często ograniczają ruchy zwierzętom i wprowadzają je w stan niepokoju. Może zamiast robić takie rzeczy zwierzakom lepiej się przebrać za kogoś kto ma psa?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Lasagna mająca sto warstwWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Psy w halloweenowych kostiumach. Zwierzaki skazane na swoich właścicieli

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Psy w halloweenowych kostiumach. Zwierzaki skazane na swoich właścicieli