Banzaj.pl   »   Różności   »   Reklama marihuany, czyli zabawny spot środka na dobry humor

Różności

rss

Reklama marihuany, czyli zabawny spot środka na dobry humor

2017.11.10//  J. Kruczek
Na świecie są miejsca, w których marihuana stała się zwykłym legalnym produktem. Każdy może ją kupić i sie nią cieszyć. Poprawić sobie humor bez zażywania masy pigułek i biegania do psychoterapeuty czy zalewania się w trupa alkoholem.
Skoro marihuana stała się legalna to oznacza, że muszą się pojawić jej reklamy. W sieci zadebiutował spot firmy zajmującej się marihuaną. Został on zrealizowany w podobny sposób co reklamy leków. Mamy więc kobietę z problemami i rozwiązanie w postaci skutecznego leku.
Reklama marihuany
Reklama marihuany Reklama marihuany
Reklama marihuany

Całość nakręcono w zabawny sposób. Jak głosi reklama firma Briteside dostarcza środek na poprawę humoru i chwilowe zapomnienie o troskach. Cóż pewnie przeciwnicy marihuany poczują się co najmniej zbulwersowani, ale powiedzmy sobie szczerze. Lepszy człowiek uśmiechnięty niż agresywny i bezużyteczny po upojeniu alkoholowym. Tak czy inaczej warto rzucić okiem na tą ciekawą reklamę nietypowego produktu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kreatywna zemsta na złodziejach paczekWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Reklama marihuany, czyli zabawny spot środka na dobry humor

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Reklama marihuany, czyli zabawny spot środka na dobry humor