Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Rolnik napadał na banki

Aktualności

rss

Rolnik napadał na banki

2012.03.03//  D. Pęgiel
38-letni rolnik z podłódzkiego Bukowca oskarżany jest o dokonanie 17 zbrojnych napadów na banki, w czasie których zrabował 170 tysięcy złotych. Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem okręgowym.

Kazimierz B. zawsze działał w myśl tego samego planu. Wybierał małe oddziały banków, z które łatwo było opuścić. Następnie długo je obserwował, po czym dokonywał napadu tuż przed zamknięciem, pod nieobecność klientów.
Rolnik napadał na banki Policjanci...
Rolnik napadał na banki ...złapali rolnika, który napadał...
Rolnik napadał na banki ...na banki

W banku pojawiał się ubrany w ciemną kurtkę; twarz miał przesłoniętą czapką z daszkiem, a na nosie masywne okulary korekcyjne. Gdy pracownik przedstawiał mu ofertę, rolnik wyciągał broń, kładł ją na biurku i ostrzegał, iż użyje jej, jeśli nie dostanie pieniędzy. Po dokonanym napadzie spokojnie wychodził.

Prokuratura twierdzi, że 38-latek w okresie od maja 2010 roku do lipca ubiegłego roku obrabował 17 placówek należących do sześciu banków. Pieniądze zabrał z 15 oddziałów; w pozostały dwóch przypadkach nie było gotówki lub pracownik uruchomił alarm i spłoszył napastnika. Działał w Łodzi, Pabianicach, Sieradzu, Częstochowie, Katowicach, Sosnowcu, Włocławku i Końskim.

Śledztwo doprowadziło policjantów do Kazimierza B., który w podłódzkim Bukowcu prowadził gospodarstwo rolne. Funkcjonariusze zatrzymali go w lipcu w Ostrowie Wielkopolskim, gdy przygotowywał się do kolejnego napadu. W jego samochodzie znaleziono listę banków w tym mieście, a także wykorzystywaną pod czas napadów odzież.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: gazeta.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rolnik napadał na banki

Podobne galerie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Rolnik napadał na banki