Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Ronaldo i Clooney na liście świadków w procesie Berlusconiego

Aktualności

rss

Ronaldo i Clooney na liście świadków w procesie Berlusconiego

2011.03.30//  D. Pęgiel
Szef włoskiego rząd Silvio Berlusconi został oskarżony o prostytucję nieletnich i nadużycie władzy. Jego obrona chce powołać 78 świadków, natomiast prokuratorzy wskazali 136 nazwisk. Wśród nich znaleźli się m.in. George Clooney i jego narzeczona Elisabetta Canalis, piłkarz Cristiano Ronaldo oraz włoscy ministrowie. Ostatecznie to sąd zdecyduje, kto przedstawi swoje zeznania.
Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo
George Clooney George Clooney
Silvio Berlusconi Silvio Berlusconi

Jednym z najważniejszych świadków prokuratorów będzie główna bohaterka skandalu obyczajowego Ruby, która jako nieletnia wielokrotnie miała brać udział w imprezach w rezydencji Berlusconiego. Oprócz niej na liście figurują 32 kobiety, które także miały uczestniczyć w wyuzdanych przyjęciach, gdzie podobno nakłaniano je do prostytucji.
Ruby
Ruby Ruby
Ruby

Natomiast na liście świadków obrony premiera Włoch są ministrowie jego rządu: oświaty Mariastella Gelmini, do spraw równouprawnienia Mara Carfagna, szef dyplomacji Franco Frattini i minister kultury Giancarlo Galan. Zeznania mieliby złożyć także George Clooney i jego narzeczona Elisabetta Canalis. Słynny aktor, który mieszka we Włoszech, stwierdził, że z Berlusconim widział się tylko raz i rozmawiał z nim jedynie o sytuacji w Darfurze.
Ruby
Ruby
Ruby

Adwokaci chcą powołania także piłkarza Realu Madryt Cristiano Ronaldo. W tym przypadku chodzi o wyjaśnienie kwestii ewentualnej intymnej znajomości Portugalczyka z Ruby, którą chwaliła się dziewczyna.
Ruby
Ruby
Ruby

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: wp.pl; PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ronaldo i Clooney na liście świadków w procesie Berlusconiego

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Ronaldo i Clooney na liście świadków w procesie Berlusconiego