Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Rosja - "Amerykańskie dane nie zawierają niczego konkretnego"

Aktualności

rss

Rosja - "Amerykańskie dane nie zawierają niczego konkretnego"

2013.09.02//  P. Rączka
Minister spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej powiedział, że amerykańskie dane o wykorzystaniu broni chemicznej w Syrii nie zawierają niczego konkretnego. Tym samym Rosja nie zmienia swojego stanowiska i ciągle pozostaje w obronie swojego sojusznika. Siergiej Ławrow podkreślił, iż w dokumentach nie ma ani map, ani nazwisk i jest pełno nieścisłości, a brakuje faktów. Polityk dodał, że "niechęć do autorytarnego przywódcy prowadzi do chęci jego obalenia".
Władimir Putin stwierdził z kolei, że użycie broni chemicznej przez syryjskie siły rządowe byłoby "kompletnym nonsensem" i jest on przekonany, że "atak chemiczny był niczym innym jak prowokacją tych, którzy chcą wciągnąć inne kraje w konflikt syryjski". - Jeśli prezydent Rosji woli ignorować te dowody, to jest to jego wybór – powiedział sekretarz stanu USA, John Kerry.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Ninja tak prowadzi łódźWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rosja - "Amerykańskie dane nie zawierają niczego konkretnego"

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale High-Tech

  • Xiaomi Mi 6X został oficjalnie zaprezentowany, dzięki czemu możemy zapoznać się z kolejnym bardzo...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Rosja - "Amerykańskie dane nie zawierają niczego konkretnego"