Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Seks w pracy - pracownicy fabryk przodują

Aktualności

rss

Seks w pracy - pracownicy fabryk przodują

2010.08.01//  M. Pietrzak
Tagi: Praca Seks
Firma Reabur zbadała ostatnio zwyczaje seksualne w pracy 1434-ech Brytyjczyków, aby wytypować 10 zawodów, których pracownicy najczęściej uprawiają seks w miejscu pracy. Jak wynika z opracowania naukowego, pracownicy fabryk uplasowali się na samym szczycie „seksualnej” listy. To tam do uprawiania seksu w czasie pracy przyznało się 19 procent badanych.
Pracownicy fabryk najczęściej uprawiają seks w pracy Pracownicy fabryk...
Pracownicy fabryk najczęściej uprawiają seks w pracy ...pracownicy biurowi...
Pracownicy fabryk najczęściej uprawiają seks w pracy ..oraz barmani - to w kolejności 3 zawody, w których pracownicy najczęściej uprawiają seks w pracy

Choć fabryki nie znajdują się najwyżej na zestawieniu miejsc, w których Brytyjczycy najchętniej uprawiają seks, to z badania firmy Reabur wynika, że pracownicy fabryk najczęściej uciekają się do miłosnych igraszek w pracy niż pracownicy innych profesji. Zestawienie, opracowanie na podstawie wyników badania firmy Reabur, przedstawia ile procent pracowników uprawia seks w pracy: na miejscu pierwszym znaleźli się pracownicy fabryk – 19 %. Kolejne miejsca zajęły poszczególne zawody: pracownicy biurowi – 16 %, barmani - 15 %., akwizytorzy handlowi - 13 %., hydraulicy - 11 %., nauczyciele – 10 %, kucharze - 9 %., pracownicy poczty – 9 %, strażacy – 7 %.

Wyniki badania zdają się obalać stereotypy na temat zawodów, których pracownicy są najaktywniejsi seksualnie w pracy. Obecnie 48 % badanych stwierdziło, że seks w kokpicie pilota samolotu byłby najbardziej wyuzdanym. Georgina Read, dyrektor Reabur, tak skomentowała wyniki badania: „W fabrykach wiele czynności wciąż się powtarza, a umysł wędruje sobie, gdzie chce udając się również do tych ekscytujących obszarów ludzkiej wyobraźni”.

Georgia Read przypomina również, że „Pracownicy muszą pamiętać, że bycie napalonym w pracy obraża nie tylko dyscyplinę w pracy, ale może również doprowadzać do kłótni między pracownikami. Może myślisz, że jesteś dyskretny, ale takie rzeczy zawsze wyjdą na jaw!”. Czy badanie ukazuje jednak tylko tyle, że praca wymagająca rutyny pobudza naszą wyobraźnię? Czy może też wskazuje, że Brytyjczycy mają za mało pracy? A może taka specyfika tego narodu? Liczba ciąż wśród nastolatek właśnie tam jest najwyższa. Rząd nie wie, jak rozwiązać problem. A może seks w pracy jest tylko kontynuacją rozwiązłości z młodości? Czy wyobrażacie sobie, że w Polsce co piąty pracownik fabryki i co szósty pracownik biurowy uprawiają seks w pracy?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: torontosun.com, sfora.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Seks w pracy - pracownicy fabryk przodują

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Seks w pracy - pracownicy fabryk przodują