Banzaj.pl   »   Różności   »   Skomplikowana operacja rozbudowy pylonu linii wysokiego napięcia

Różności

rss

Skomplikowana operacja rozbudowy pylonu linii wysokiego napięcia

2017.09.24//  J. Kruczek
Największe pylony linii wysokiego napięcia jak wszystko wymagają stałego nadzoru i ewentualnych remontów. Jednak w przypadku głównych linii nie można tak po prostu odłączyć przewodów i pozbawić całych miast prądu.

Tak więc do działań ruszają specjaliści, którzy są w stanie podnieść aktywny pylon i wymienić części jego konstrukcji. Na powyższym filmie możemy zobaczyć, jak odbywa się taka operacja. A dokładniej inżynierowie podnoszą całą konstrukcję o dodatkowy poziom. Jak widać obok odświeżanej konstrukcji stawia się element do wstawienia. Równocześnie powstaje rusztowanie pomocnicze i platformy zdolne unieść pylon.
Podnoszenie pylonu
Podnoszenie pylonu Podnoszenie pylonu
Podnoszenie pylonu

Całość jest bardzo skomplikowaną operacją. Najmniejszy błąd może mieć fatalne konsekwencje. Jednak perfekcyjne obliczenia i zaawansowana technologia pozwalają przeprowadzić całość w sprawny sposób bez przerywania dostaw prądu.
Podnoszenie pylonu
Podnoszenie pylonu
Podnoszenie pylonu

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Kreatywna zemsta na złodziejach paczekWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Skomplikowana operacja rozbudowy pylonu linii wysokiego napięcia

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Skomplikowana operacja rozbudowy pylonu linii wysokiego napięcia