Banzaj.pl   »   Różności   »   Statek wpływający do zamarzniętego portu. Fantastyczne ujęcia po ataku zimy w USA

Różności

rss

Statek wpływający do zamarzniętego portu. Fantastyczne ujęcia po ataku zimy w USA

2018.01.16//  J. Kruczek
Zima na wschodnim wybrzeżu USA w tym roku dała popalić ludziom. Jednak potężne mrozy to nie tylko niedogodności, ale również fantastyczne widoki, które w ostatnim czasie oglądamy głównie w kinie czy telewizji.
W sieci znalazło się rewelacyjne nagranie pokazujące statek CSL Assiniboine wchodzący do jednego z amerykańskich portów. Niby nic nadzwyczajnego, ale zima zmieniła ten proces w niesamowite widowisko. Port całkowicie zamarzł, ale dla potężnego statku nie był to problem i mógł wejść do portu. Na filmie widzimy, jak piękna to była scena.
Statek wchodzi do portu
Statek wchodzi do portu Statek wchodzi do portu
Statek wchodzi do portu

Mróz sprawia, że wiatr wznosił w powietrze sypki śnieg tworząc mgiełkę. W pewnym momencie z tej mgiełki wyłonił się stalowy kolos. Scena wygląda niczym wejście do portu statku widmo. CSL Assiniboine cały był skuty lodem, a jego poruszaniu towarzyszył odgłos łamanego lodu. Zima zagwarantowała niezłe doznania z rutynowej czynności.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Statek wpływający do zamarzniętego portu. Fantastyczne ujęcia po ataku zimy w USA

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Statek wpływający do zamarzniętego portu. Fantastyczne ujęcia po ataku zimy w USA