Banzaj.pl   »   Różności   »   Tworzenie tarczy zegarka w warsztacie marki Audemars Piguet

Różności

rss

Tworzenie tarczy zegarka w warsztacie marki Audemars Piguet

2017.11.27//  J. Kruczek
Tworzenie drogich zegarków nie jest sprawą łatwą. Wymaga niesamowitej precyzji i zakrawa o prawdziwą sztukę w świecie rzemiosła. Nawet pozornie najprostsze elementy wymagają sporej pracy. Dziś mamy dla Was nagranie pokazujące, jak się wykonuje tarczę zegarka.
Oczywiście tarczę mogłyby wykonać w całości maszyny, ale te najdroższe zegarki ludzie kupują właśnie dlatego, że wykonują je ręcznie prawdziwi artyści. Na powyższym filmie możecie zobaczyć, jak powstają tarcze do zegarków szwajcarskiej manufaktury Audemars Piguet. Pokazano wszystkie etapy procesu.
Produkcja tarczy zegarka
Produkcja tarczy zegarka Produkcja tarczy zegarka
Produkcja tarczy zegarka

I tak możemy zobaczyć, jak maszyna wycina wzór na tarczy oraz, jak zegarmistrz montuje kolejne elementy. Całość robi wrażenie. Jeżeli lubicie oglądać takie technologiczne nagrania to ten film zrobi na Was wrażenie. Tutaj widać, dlaczego ręcznie składane zegarki są tak drogie. A mowa zaledwie o tarczy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Brat pomaga siostrze grać w koszaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tworzenie tarczy zegarka w warsztacie marki Audemars Piguet

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Tworzenie tarczy zegarka w warsztacie marki Audemars Piguet