Banzaj.pl   »   Różności   »   Warszawa jakiej nie znacie - fenomenalny film niemieckiego kamerzysty

Różności

rss

Warszawa jakiej nie znacie - fenomenalny film niemieckiego kamerzysty

2015.08.18//  J. Kruczek
Wielokrotnie prezentowaliśmy bardzo ciekawe nagrania ukazujące najpiękniejsze miejsca na świecie. Najwyższa pora, aby rzucić okiem na coś znacznie nam bliższego. W modłę powiedzenie "Cudze chwalicie, swojego nie znacie" zabierzemy Was dziś w podróż po Warszawie.
A dokładniej weźmie nas tam niemiecki filmowiec Felix Seichter znany w sieci jako F-Stop Productions. Kamerzysta jeździ po europie i filmuje różne miejsca, a ostatnio miał okazję być w stolicy Polski. Artysta wykonał z tej wizyty fantastyczny materiał.
Warszawa
Warszawa Warszawa
Warszawa

Na filmie uchwycił najpiękniejsze miejsca w Warszawie. Całość połączył w czterominutową fantastyczną podróż po największym mieście w Polsce. Wiele miejsc dla Polaków jest bardzo dobrze znanych i na co dzień nie robią one wrażenia, a jednak Felixowi udało się wycisnąć z nich pewną magię. Warto w tym krótkim filmie zobaczyć co ma do zaoferowania Warszawa.
Warszawa
Warszawa Warszawa
Warszawa

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tak się wymiata na cas casWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Warszawa jakiej nie znacie - fenomenalny film niemieckiego kamerzysty

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

  • Assassin's Creed Rogue Remastered oficjalnie trafił do sprzedaży. Dzięki temu gracze, którzy nie...

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Warszawa jakiej nie znacie - fenomenalny film niemieckiego kamerzysty