Banzaj.pl   »   Różności   »   Wpadki potężnych wywrotek i sprzęt wyciągający je z opresji

Różności

rss

Wpadki potężnych wywrotek i sprzęt wyciągający je z opresji

2017.11.26//  J. Kruczek
Potężne wywrotki pracujące w największych kamieniołomach i kopalniach odkrywkowych robią wrażenie swoimi monstrualnymi gabarytami. Jednak jak każdy pojazd kołowy także i one ulegają wypadkom.
Powyższy film pokazuje kompilacje zdarzeń, w których wielkie wywrotki trzeba było ratować z opresji. W wypadku tych maszyn nie wystarczy osobówka i linka holownicza. Nawet traktor nie ogarnie takich kraks. Tutaj potrzebny jest jeszcze większy sprzęt. Jednak i z użyciem większych maszyn wyciąganie wywrotek z bagna czy stawianie ich na kołach po dachowaniu nie jest łatwe.
Wypadki wywrotek
Wypadki wywrotek Wypadki wywrotek
Wypadki wywrotek

Na szczęście sprawni operatorzy są w stanie uratować sprzęt wart krocie. Oczywiście straty przy każdej takiej kraksie są dość spore. Mimo to w ogólnym rozrachunku nawet przy wpadkach korzystanie z takich kolosów jest opłacalne.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Nowy Jork w 1911 rokuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wpadki potężnych wywrotek i sprzęt wyciągający je z opresji

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Wpadki potężnych wywrotek i sprzęt wyciągający je z opresji