Banzaj.pl   »   Różności   »   Złodziej zahipnotyzował sprzedawcę i opróżnił mu kieszenie

Różności

rss

Złodziej zahipnotyzował sprzedawcę i opróżnił mu kieszenie

2014.12.07//  J. Kruczek
Napad na sklep kojarzy się wszystkim z użyciem broni, albo wjazdem do lokalu po godzinach otwarcia. Okazuje się jednak, że można w tym celu użyć sztuki magicznej, a przynajmniej złodziej widoczny na filmie zakończył chyba kurs w Hogwarcie.
Otóż niezidentyfikowany mężczyzna obrabował we wrześniu sklepikarza w Londynie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie metoda jaką się posłużył. Złodziej wszedł do sklepu i zahipnotyzował sprzedawcę, po czym wyczyścił mu kieszenie i jakby nigdy nic wyszedł.
Złodziej hipnotyzer Złodziej wykorzystał...
Złodziej hipnotyzer ...hipnozę do okradzenia...
Złodziej hipnotyzer ...sprzedawcy w Londynie

Policja opublikowała nagranie, na którym widać jak złodziej wchodzi do sklepu. Zaczyna rozmawiać ze sprzedawcą po czym bez problemu wyciąga mu portfel oraz pieniądze z kieszeni. Cały czas utrzymując kontakt wzrokowy i rozmawiając z okradanym. Sprzedawca orientuje się w sytuacji dopiero, gdy złodziej znika za drzwiami. Sprawa nie została wyjaśniona a złodziej zniknął.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Brat pomaga siostrze grać w koszaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Złodziej zahipnotyzował sprzedawcę i opróżnił mu kieszenie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Złodziej zahipnotyzował sprzedawcę i opróżnił mu kieszenie