Banzaj.pl   »   Różności   »   2 letnie dziecko nałogowym palaczem!

Różności

rss

2 letnie dziecko nałogowym palaczem!

2010.05.28//  I. Rupa
Na każdym kroku przekazywane są nam informacje na temat tego, że papierosy mają bardzo negatywny wpływ na nasz organizm. „Palenie tytoniu powoduje raka i choroby serca” – takie napisy na paczkach papierosów ostrzegają przed konsekwencjami, jakie mogą nas dotyczyć w przyszłości. Jak wiemy używki te, dostępne od lat 18 nie powinny być sprzedawane, ani podawane nieletnim.
Kiedy widzimy na ulicy nastolatków trzymających w ręce papierosa, oburzamy się. Wtedy nasuwają nam się do głowy pytania typu: „Gdzie są ich rodzice?”. Ciekawe co byśmy powiedzieli, gdybyśmy zobaczyli palące, 2 letnie dziecko, któremu własny ojciec podaje papierosa do ust!
Ardi Rizal Mały Indonezyjczyk...
Ardi Rizal ...płacze, gdy nie dostanie...
Ardi Rizal ...papierosa

Ardi Rizal pochodzi z Indonezji. Pierwszego papierosa zapalił w wieku 18 miesięcy! Poczęstował go nim właśnie ojciec i małemu tak się spodobało, że nie wyobraża sobie teraz życia bez papierosów. Najdziwniejszy jest fakt, że jego tata wcale nie martwi się o zdrowie syba, bo jak sam twierdzi: „Chłopiec wygląda i czuje się świetnie”.

Dwu letni chłopczyk jest już bardzo silnie uzależniony, a jego rodzice nawet nie starają się z tym walczyć. Dziecko wpada w furię, kiedy tylko któreś z rodziców odmawia mu kolejnego papierosa. Ardi wypala około 40 papierosów dziennie, a ta absurdalna – dla nas – sytuacja to codzienność w Indonezji.

Statystyki wykazują, że 25% dzieci w wieku 3-15 lat nie odmawia papierosa, a ponad 3% z nich uzależniło się i pali codziennie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
2 letnie dziecko nałogowym palaczem!

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   2 letnie dziecko nałogowym palaczem!