Banzaj.pl   »   Różności   »   Kobieta odrapuje szybę auta z lodu w iście finezyjny sposób

Różności

rss

Kobieta odrapuje szybę auta z lodu w iście finezyjny sposób

2016.02.27//  J. Kruczek
Jak stać się gwiazdą internetu? Najczęściej wystarczy zrobić coś bardzo głupiego, bądź jak kto woli wykazać się całkowitym brakiem myślenia. Tak przynajmniej jest w przypadku pewnej blondynki, która o poranku postanowiła odrapać szyby auta z lodu.
O tej porze roku każdy z nas bardzo często drapie szyby. Praktycznie przy aucie nie ma wielu prostszych czynności. Bohaterka powyższego filmu również przygotowała się dobrze i zabrała się szybko do drapania szyb. Pomóc jej w tym miała klasyczna skrobaczka. Niby nic. Szkoda tylko, że ta pani nie pomyślała o wyłączeniu wycieraczek.
Kobieta usuwa lód z szyby auta
Kobieta usuwa lód z szyby auta Kobieta usuwa lód z szyby auta
Kobieta usuwa lód z szyby auta

Jak widzimy kobieta próbuje drapać szyby pomiędzy kolejnymi machnięciami wycieraczek. Cały proceder musiał jej zająć sporo czasu. Co więcej pióra wycieraczek na pewno się podniszczyły. Można tłumaczyć, że może wynajęte auto, nie wiedziała, że automatycznie wycieraczki się włączają. Ale czy w tej sytuacji naprawdę nie można było wejść do środka i znaleźć przełącznika trybu auto, albo chociaż zgasić wóz? Jedno jest pewne. Choć ta blondynka nie jest znana z imienia to jest już prawdziwą gwiazdą w sieci.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Szabla piracka odzyskuje drugie życieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kobieta odrapuje szybę auta z lodu w iście finezyjny sposób

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

  • Lenovo zapowiedziało monitor Legion Y27gq, który ma zaoferować niedostępne wcześniej parametry...

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Kobieta odrapuje szybę auta z lodu w iście finezyjny sposób