Banzaj.pl   »   Różności   »   Szalony kierowca wiózł policjanta na masce przez 2 kilometry

Różności

rss

Szalony kierowca wiózł policjanta na masce przez 2 kilometry

2016.10.15//  J. Kruczek
Na drogach dochodzi do wielu dziwnych zdarzeń, wywołanych przez kierowców pozbawionych umiejętności myślenia oraz wyobraźni. W sieci znalazło się nagranie ukazujące dość niespotykaną sytuację.

Na filmie zarejestrowanym z kamery pokładowej w samochodzie widzimy, jak kierujący pojazdem nie zatrzymuje się do kontroli policyjnej. Jednak nie dochodzi tu do klasycznego pościgu. Zamiast tego kierowca zgarnia na maskę policjanta. Temu udało się złapać krawędzi maski dzięki czemu nie wpadł pod koła.
Policjant na masce
Policjant na masce Policjant na masce
Policjant na masce

Co gorsza kierowca kontynuował jazdę. Przewiózł on policjanta przez dwa kilometry. Do tego jechał w niebezpieczny sposób także po chodnikach. Biorąc pod uwagę, że sytuacja ma miejsce prawdopodobnie w Chinach bądź innym azjatyckim kraju to kara może być sroga. Możliwe, że do tego dojdzie jeszcze inne przestępstwo związane z tym, dlaczego kierowca nie chciał się zatrzymać.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Szalony kierowca wiózł policjanta na masce przez 2 kilometry

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Ram 2500 Power Wagon został przedstawiony jako najbardziej uniwersalny i przyjazny kierowcy...

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Szalony kierowca wiózł policjanta na masce przez 2 kilometry